Yeni Websitemiz

Artıbelge Eğitim Kontrol Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti.

Artibelge olarak yenilenen arayüzümüz artık gelişmiş içerik yönetim sistemi ve çok yakında eklenecek olan çoklu dil desteği ile birlikte www.artibelge.com adresinden yeniden hizmet vermeye başlamıştır.

Bilindiği üzere Artıbelge “Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK)” tarafından akredite olarak, ”Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK)” tarafından yetkilendirilmiş bir şekilde inşaat ve metal sektörlerindeki ustalarımıza mesleki yeterlilik belgelerini, MYK tarafından belirlenmiş standartlara göre en güvenilir şekilde vermeye çalışmaktadır.

TS EN ISO/IEC 17024 personel belgelendirme standartlarına göre tehlikeli ve çok tehlikeli mesleklerde zorunlu hale getirilmiş olan mesleki yeterlilik belgesini en iyi şekilde verebilmek için alanında uzman kadrosu ile, sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Artıbelge Eğitim Kontrol Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti. olarak MYK mesleki yeterlilik belgesi vermek üzere yetkilendirilmiş olduğu Çelik Kaynakçısı, Ahşap Kalıpcısı, Alçı Levha Uygulayıcısı, Alçı Sıva Uygulayıcısı,  Betoncu, Duvarcı, Isı Yalıtımcısı, İnşaat Boyacısı, İnşaat İşcisi ve Sıvacı mesleklerinde şuana kadar gercekleştirdiği sınavlarda farkını ortaya koymaya devam etmektedir.

İnşaat ve metal sektörlerinde çalışan ustalarımızı Artıbelge ile hayatlarında yeni bir sayfa açmaya davet ediyoruz ve iş hayatlarında sahip oldukları mesleki yeterlilik belgesi ile  başarılarının devamını temenni ediyoruz.